INNOWACYJNE ZAWORY KULOWE DO PODŁĄCZANIA KOTŁÓW WISZĄCYCH …

calido

Jak to zrobić, aby zmieścić się z zaworami, filtrem i zaworem zwrotnym w małej przestrzeni pod kotłem, zachowując przy tym estetykę przyłączy?

Rozwiązaniem jest pakiet czterech zaworów kątowych Calido serii ERYK.

Pakiet zawiera dwa zawory 1/2′, jeden zawór 3/4′ oraz jeden 3/4′ wyposażony w filtr i zawór zwrotny. Czym się charakteryzują ?

sp Konstrukcja zaworów uwzględnia ograniczoną przestrzeń montażową kotłów   wiszących.

sp Zawór 3/4′ do c.o. wyposażony jest w filtr i zawór zwrotny, co rozwiązuje problem   instalowania w ograniczonej przestrzeni montażowej kotła wiszącego przy                               podłączaniu zaworu, filtra i zaworu zwrotnego. (3 w 1)

sp Trzpień zaworu wyposażony jest w podwójne uszczelnienie.

sp Zawór 3/4′ do c.o. wyposażony jest w filtr antykamienny umieszczony w kuli, który   chroni kocioł przed zanieczyszczeniami z instalacji c.o. oraz zawór zwrotny.                             Umożliwia to czyszczenie filtra bez potrzeby opróżniania instalacji z wody od strony             kotła.

spCiśnienie nominalne PN = 16 barów. Temperatura nominalna = 110c

This entry was posted in OGRZEWANIE. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>